Publicēts Kategorijas Bez tēmas

Baltās apdares iespējas: Pēdējie soļi līdz jaunam mājoklim

Ja vēlies iegādāties jaunu mājokli, taču interjera dizainu labprāt veidotu pats, izvēlies mājokli ar balto vai pelēko apdari. Ieskaties, kā SIA Baltic Būves centrs pārveidoja dzīvokli ar balto apdari, lai realizētu klienta interjera redzējumu!

Piesakies kredītam remontam un labiekārtošanai, lai realizētu noskatītos dizaina risinājumus arī savā mājoklī!

Baltā apdare

Jēdziens “baltā apdare” nozīmē, ka remonts vēl nav līdz galam pabeigts, un šādā mājoklī tā saimnieks var īstenot interjera dizainu pēc savas patikas. Mājoklī ar balto apdari ir izbūvētas starpsienas, ievilkta apkures sistēma, ūdens un kanalizācija, kā arī ierīkota elektrība un skaitītāji. Ir izlīdzināta grīda un ieklāts segums, pieliktas palodzes. Visbiežāk arī sanmezgli ir pilnībā aprīkoti ar vannu, izlietni un klozetpodu.

Pilnvērtīgai dzīves uzsākšanai atliek izvēlēties krāsu gammu, uzstādīt mēbeles, apgaismojuma ierīces, kā arī dažādus noderīgus sīkumus un dekoratīvos interjera elementus.

Piešķir mājoklim savu stilu!

Dzīvokļa pārveidošanu SIA Baltic Būves centrs sāka ar īpašnieka izvēlēto tapešu līmēšanu, lai atsvaidzinātu aukstās krāsas.

Pēc tam garderobē, vannasistabās, priekšnamā un virtuvē tika uzstādītas pēc individuāla pasūtījuma izgatavotas mēbeles, kā arī iebūvēta tehnika.

Kopējā interjera dizaina risinājuma ietvaros dzīvoklī uzstādīts virtuves priekšauts no faktūrētām flīzēm.

Noslēgumā SIA Baltic Būves centrs meistari uzstādīja apgaismojuma ierīces, kas bija pēdējais veicamais darbs, lai dzīvoklis būtu gatavs sagaidīt savus pirmos iedzīvotājus!

Smelies iedvesmu acij tīkamam un mūsdienīgam remontam SIA Baltic Būves centrs Instagram kontā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *