Publicēts Kategorijas Izvēle

103. sērija

103. sērijas daudzdzīvokļu mājas ir kvalitatīvas, taču to ir salīdzinoši maz. Šī projekta dzīvokļu plānojums ir praktisks un ērts.

Vienistabas dzīvoklis

Šī projekta vienistabas dzīvokļu kopplatība ir 34m². Pie ieejas novietots apvienots sanitārais mezgls, bet tam tieši pretī 8m² liela, izstiepta virtuve. Blakus izbūvēta 18m² liela dzīvojamā istaba.

Divistabu dzīvoklis

51m2 lielajā divistabu dzīvoklī izbūvēta atsevišķa vannasistaba un tualete. Virtuve ir 7m2 liela un atrodas blakus lielākajai (18m2) dzīvojamajai istabai. No otras istabas (15m2) ir iespēja piekļūt lodžijai, turklāt abas istabas ir izolētas.

Trīsistabu dzīvoklis

103. sērijas projekta trīsistabu dzīvokļa kopplatība ir 66m2. Visas istabas ir izolētas, turklāt lielākajai (20m2) ir piekļuve lodžijai. No dzīvokļa priekštelpas iespējams nokļūt pilnīgi visās telpās. Vannasistaba un tualete izbūvētas atsevišķi. Virtuve ir 7m2 liela un plānojumā iekļauta arī palīgtelpa. 13m2 lielā dzīvojamā istaba novietota blakus virtuvei.

6 domas par “103. sērija”

  1. Такая бы трехкомнатная меня устроила…но я видела другой проэкт.

  2. 3istabnieks nav īsti pareizs. Iespejams kādā midifikācijā ir bet ne vairums. Principā tas pats 2istabnieks tik viena mazā istaba vēl klāt. Turklāt ir 2ist variants arī ar visiem logiem uz vienu ēkas pusi.

  3. Dzīvoju 103.sèrijas 3 istabu dzīvoklī. Salīdzinājumā ar attēlu izskatās citādi. Bet māja tiešām laba.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *