Publicēts Kategorijas Izvēle

104. sērija

104. sērijas projekta mājas ir kvalitatīvas, turklāt to dzīvokļiem raksturīgs ērts un pārdomāts plānojums, padarot tos par vieniem no pieprasītākajiem nekustamo īpašumu tirgū.

Vienistabas dzīvoklis

104. sērijas projekta vienistabas dzīvokļi ir plaši – to kopplatība sasniedz 42m2. Tualete un vannasistaba ir apvienotas. No dzīvokļa priekštelpas iespējams ērti piekļūt visam nepieciešamajam – 8m2 lielajai virtuvei, apvienotajam sanmezglam un 23m2 lielajai dzīvojamajai istabai ar izeju uz lielu lodžiju.

Divistabu dzīvoklis

Divistabu dzīvokļa kopplatība ir 57m2. Vannasistaba un tualete ierīkotas atsevišķi, bet dzīvokļa centrā izvietota 9m2 liela virtuve. Mazākā dzīvojamā istaba (12m2) ieplānota blakus sanmezgliem, bet no lielākās (20m2) var piekļūt lielai lodžijai. Šāds plānojums ir ļoti ērts, ja mazākajā istabā iekārtota guļamistaba, bet lielākajā – viesistaba.

Trīsistabu dzīvoklis

104. sērijas māju trīsistabu dzīvokļu kopplatība ir 69m2. Visas dzīvojamās istabas ir izolētas un tām var ērti piekļūt no dzīvokļa priekštelpas. Vannasistaba un tualete ierīkotas atsevišķi blakus 10m2 un 14m2 dzīvojamajām istabām. Dzīvokļa centrā izbūvēta 8m2 liela virtuve – tieši blakus 19m2 platajai dzīvojamajai istabai ar izeju uz lielu lodžiju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *