Publicēts Kategorijas Bez tēmas

2019. gada interjera dizaina trendi

Jauns gads nāk ar pārmaiņām! Ja šogad esi plānojis atsvaidzināt savu mājokli ar jaunu interjeru, šis būs īstais raksts, lai uzzinātu, kādas ir 2019. gada interjera dizaina tendences un aktualitātes.


Drosmīgāks interjers

Ilgu laiku interjerā dominēja minimālisms un atturīgais skandināvu stils, bet šogad gluži pretēji – aktuāls būs tieši maksimālisms. Dizains, kas ietver izaicinošākas, spilgtākas krāsas, dažādus rakstus un bagātīgas, izteiksmīgas tekstūras, kā arī šo visu elementu kombinācijas. Iedvesmojies un izmanto šo trendu, gan veicot remontu, gan dekorējot mājokli!

Noapaļotas līnijas un formas

Šogad aktuāls atkal ir viss apaļais. Iedvesmojoties no septiņdesmito gadu stila, interjerā lieliski iederēsies krēsli un dīvāni ar noapaļoto aizmuguri vai ovāli galdi viesistabā un naktsgaldiņi guļamistabā.

Iedvesmojies no dabas

Īpaši aktuāli ir dabīgie materiāli – koks, akmens, metāli un dažādi minerāli – gan mēbelēs, gan akcentos. Akcentiem izvēlies dažādus augus, ar dabu saistītus mākslas darbus. Ja piemirsti par dzīvajiem augiem, dekorējot telpu, vari izmantot zarus vai izkaltētus ziedus. Lai telpai piešķirtu dziļumu, kombinē dažādus elementus ar vairāku veidu tekstūrām. Tas piešķirs telpai patīkamu un nomierinošu noskaņu.

Gada krāsas

2019. gadā interjerā dominēs tumši zaļā krāsa. Tā ir nomierinoša, izsmalcināta un domu veicinoša. Šī krāsa lieliski apliecina vēlmi pēc dabiskuma un to iespējams veiksmīgi saskaņot ar dabīgiem materiāliem, kas arī šogad ir modē. Vannas istabu interjerā dominēs tumšas un izteiksmīgas krāsas, kas piešķirs greznuma sajūtu. Ne tikai melnas vannas un izlietnes, bet arī grīdas un sienas.

Living coral

Protams, nevar aizmirst arī par gada pantone krāsu – living coral jeb koraļļu krāsu. Sākot ar dažādiem akcentiem līdz pat mēbelēm un sienām koraļļu krāsā. Tikpat aktuāli joprojām ir līdzīgie rozā toņi. Kombinē ar olīvu zaļo, tumši zilo vai purpursarkano.

Raksti

Šogad modē būs dažādas rakstu kombinācijas gan paklājos un audumos, gan interjerā kopumā. Nebaidies kombinēt dažādus rakstus, kopā tie telpai piešķirs izteiksmīgu izskatu un raksturu. Lai balansētu koptēlu, vari izmantot attiecību – 90% balts un neitrāls un 10% krāsas un raksti.

Terrazzo raksts

Sena dizaina tendence, kas ieguvusi jaunu elpu – terrazzo raksts. Tas telpai piešķir dzīvīgumu un rotaļīgumu, jo akmeņu, kvarca, marmora un stikla gabaliņi atgādina konfeti. Šajā rakstā atradīsi gandrīz jebko – kafijas galdiņus, grīdas pārklājumus, kā arī terrazzo raksta tapetes un paklājus.

 
Ja šogad plāno lielas pārmaiņas un vēlies iegādāties vai remontēt mājokli, ieskaties Luminor mājas lapā un uzzini vairāk par kredīta iespējām mājokļa iegādei vai remontam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *