Publicēts Kategorijas Būvniecība/remonts

5 dārza dizaina veidošanas programmas

Skaists dārzs ir lielisks papildinājums jebkurai mājai, kas ne tikai vairo īpašuma pievilcību, bet arī palielina tā vērtību. Pirms veic kādas radikālas pārmaiņas, izplāno dārza dizainu virtuālajā vidē!

Smart Draw

Šī programma ļauj izstrādāt dārza dizainu un papildināt to ar dažādiem elementiem, piemēram, terasi, grilu, saulessargu, piknika galdu un strūklaku. Darba vide ir shematiska, bet dizains redzams no augšas. Programmu iespējams gan lejuplādēt, gan izmantot tiešsaistē.

My Gardena

Interaktīva dārza dizaina veidošanas programma, kas ļauj izvēlēties augsnes veidus, dažādus kokus, krūmus un puķes, kā arī dārzeņus un dažādas dekorācijas. Tāpat programma automātiski nosaka, kur izvietot laistītājus, un to iespējams izmantot tiešsaistē. Ērtā darba vide atgādina zīmējumu, ko iespējams pārveidot arī 3D dizainā.

Realtime Landscaping

Profesionāla dārza un ainavu dizaina veidošanas programma, kas pieejama atķirīgu prasmju līmeņa lietotājiem. Programmā pieejama 3D vide, kas ļaus gūt reālistisku priešstatu ar vēlamajām pārmaiņām. Šī ir maksas programma ar bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Plan-a-Garden

Šī 3D dizaina programma ļauj gūt reālistisku ieskatu nākotnes dārzā, jo automātiski pielāgo objektu izmēru, novietojot tos atšķirīgos attālumos. Tajā iespējams izvēlēties fonu un, vienkārši pavelkot kursoru, papildināt ainavu ar sētu, mēbelēm un dažāda veida augiem, kurus iespējams atlasīt arī pēc izmēra. Izveidoto plānu iespējams saglabāt tiešsaistē un turpināt dizaina izstrādi citā laikā.

Marshalls Garden Visualiser

Tiešsaistes programma, kas atgādina video spēli. 3D darba vide rada klātienes sajūtu, turklāt iespējams augšuplādēt sava mājas pagalma fotogrāfiju, lai īpaši pielāgotu dizainu. Arī šajā programmā dārzu var papildināt ar dažādiem objektiem, piemēram, sētu, augiem, siltumnīcu, turklāt izstrādāto dizainu var lejuplādēt un izdrukāt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *