Publicēts Kategorijas Dzīve notiek!

5 padomi, kā pārdot māju ziemā

Ja esi nolēmis pārdot māju, tev nebūt nav jāgaida līdz vasarai. Ziemas sezona ir lielisks laiks izdevīgu darījumu noslēgšanai!

Notīri ceļu un taciņas

Pirmais iespaids veido cilvēka uztveri par saimnieku un mājas tehnisko stāvokli, tāpēc būs grūti mazināt viņa skepsi, ja potenciālo pircēju sagaidīsi sniega kupenu un ledus valstībā. Piekļuvei mājai jābūt ērtai un drošai, tāpēc ņem vērā mūsu padomus sniega tīrīšanai! Ja pie mājas izveidojies ledus, uz celiņiem uzkaisi smiltis.

Ieslēdz apkuri

Nekas tik ļoti nenovērš uzmanību kā sajūta, ka tūlīt nosalsi. Uzņemot potenciālo pircēju, tev jārada patīkama un mājīga atmosfēra, tāpēc rūpes par ciemiņa labsajūtu ir pirmajā vietā! Ja nepieciešams iekurināt krāsni, ierodies mājā pāris stundas iepriekš, lai tā paspētu uzsilt. Tāpat ņem vērā, ka mājā jānodrošina optimāla temperatūra, jo arī pārāk liels karstums būs gan nepatīkams, gan arī var likt domāt, ka mājā ir problēmas ar apkures sistēmu.

Sakop māju

Lieku reizi atgādinām, ka, uzņemot potenciālo pircēju, mājai jābūt tīrai un kārtīgai. Novāc gadiem krātos niekus, kas tikai rada haosu, atbrīvo priekšnamu no apavu kaudzes, nomazgā uzkrītoši netīros traipus uz sienas un sakārto pagrabu. Netīrā vidē cilvēks nejutīsies ērti, tāpēc būs grūti iztēloties, ka viņš kādreiz varētu dzīvot šādā mājā.

Veido pozitīvu priekšstatu

Apskatot māju ziemā, pircējs var gūt reālāku priekšstatu par mājas patieso stāvokli. Iespējams novērtēt, vai apkures sistēma strādā kā nākas, vai nepil jumts, vai uz sienām nemana mitruma pēdas un vai ūdensnoteku sistēma strādā kā nākas. Ja tavai mājai viss ir kārtībā, taču rudenī neiztīrītās notekas vairs nepilda savu funkciju vai izdegušas dārza lampas, laiks ķerties klāt iepriekš atlikto darbu padarīšanai!

Ieslēdz gaismu

Ziemā dienas ir īsākas, tāpēc parūpējies, lai mājā būtu pietiekami daudz gaismas. Atver visus aizkarus un žalūzijas, un ļauj mājā ieplūst saules gaismai. Tumšajā laikā iekur kamīnu un iededz sveces, savukārt pagalmu izgaismo ar dārza lampām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *