Publicēts Kategorijas Dzīve notiek!

6 mēbeles, kuras tev varbūt nemaz nav vajadzīgas

Kuram gan nepatīk lūkoties glancēto žurnālu interjera lappusēs un iztēloties bezrūpīgi vadam dienas fotogrāfijās redzamajās mājās? Tās mums ļauj nedaudz pasapņot, tomēr realitātē nākas atskārt, ka ne viss, kas ir vizuāli pievilcīgs, ir arī praktiski noderīgs.

Dīvāna sānu galdiņi

Interjera modeļu cienīgos mājokļos bieži novērojama paradība ir dzīvojamās istabas dīvāna sānu papildināšana ar nelieliem galdiņiem, uz kuriem novietota naktslampiņa un kāds suvenīrs vai foto rāmis. Lai gan mazie galdiņi izskatās pievilcīgi un, nenoliedzami, arī mājīgi, patiesībā tev tos nemaz nevajag. Ja nepieciešams, dīvāna galā vari novietot stāvlampu vai atstāt pavisam brīvu laukumu. Sānu galdiņi radīs tikai vēl vairāk virsmu, kuras aizkraut ar dažādiem niekiem.

Naktsskapīši

Plānojot guļamistabas iekārtojumu, naktsskapīši šķiet kā pašsaprotams gultas papildinājums, tomēr realitātē tiem bieži nemaz nav praktiska pielietojuma. Lampu novietošanai derēs nelieli plauktiņi, taču labs risinājums ir arī sienas lampas vai no gultas ērti aizsniedzams griestu lampas slēdzis.

Rakstāmgalds

Ja vien neveic attālināto darbu vai tavs hobijs tiešā veidā nav saistīts ar nodarbi, kurai nepieciešama speciāla virsma rakstīšanai, visticamāk, tu vari iztikt bez rakstāmgalda iegādes. Tā vietā vari izmantot ēdamgaldu, virtuves leti, kafijas galdiņu vai lielu palodzi.

Grāmatu plaukts

Ja esi lielas mājas bibliotēkas īpašnieks, smags un ietilpīgs grāmatu plaukts būs tieši laikā. Tomēr, ja līdz šim esi paspējis apaugt vien ar pāris dāvanās saņemtiem atziņu krājumiem, tu noteikti vari iztikt ar nelielu grāmatu plauktiņu dzīvojamajā istabā vai izlīdzēties ar palodzi guļamistabā.

Ēdamgalds

Ja neiegādāsies ēdamgaldu, nebūs vajadzības tērēt naudu arī krēsliem. Protams, ir tikai pareizi, ja ieturi maltīti speciāli šai nodarbei paredzētā vietā, tomēr esi reālists – ja ikdienā pusdieno ārpus mājas vai ēšanas laikā labprāt vēro televizoru, varbūt ēdamgalds tev nemaz nav nepieciešams.

Plaukti

Nepiesārņo savu dzīves telpu ar nevajadzīgiem niekiem! Ja esi ievācies jaunā mājoklī, nesteidzies ar caurumu urbšanu un plauktu skrūvēšanu tikai tāpēc, lai izstādītu gadiem krātos suvenīrus. Ļauj sev nedaudz iedzīvoties un laika gaitā tu pats jutīsi, kur vēlams ierīkot kādu brīvu virsmu ērtākai ikdienas dzīves organizēšanai.

1 doma par “6 mēbeles, kuras tev varbūt nemaz nav vajadzīgas”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *