Publicēts Kategorijas Dzīve notiek!

6 radošas idejas mājokļa pārvērtībām pavasarī

Pavasarī mostas daba, un pelēko toņu gammas pārvēršas košākās un priecīgākās krāsās. Ienes svaigas pavasara vēsmas arī savā mājoklī, liekot lietā dažus elementārus risinājumus!

Nomaini dekoratīvos spilvenus

Tūlītējam krāsu sprādzienam nomaini dzīvojamās istabas dīvana dekoratīvos spilvenus. Atvadies no debesu pelēkajiem, zemes bēšajiem un sniega baltajiem toņiem, tā vietā atsvaidzinot dīvānu ar sulīgi zaļiem, saules dzelteniem un tropiski oranžiem toņiem.

Ja kaut nedaudz proti šūt, izgatavo košas spilvendrānas pats savām rokām! Tādējādi ne tikai ietaupīsi, bet nebūs arī jālauza galva par to, kur noglabāt drūmi pelēcīgos dekorus līdz nākamajai ziemas sezonai.

Izklāj paklājus

Atsvaidzini mājokļa interjeru, izklājot vienu vai vairākus neliela izmēra paklājus. Noderēs mūsdienīga dizaina modeļi ar ģeometriskām figūrām vai lieliem krāsu laukumiem. Paturi prātā, ka pavasara/vasaras sezonā paklājiem vairs nav jāsilda pēdas, tāpēc tie var būt izmērā nelieli un krietni vien plānāki par ziemas sezonas pūku mākoņiem.

Izmanto spoguļus

Piešķir mājoklim gaismu ar spoguļu palīdzību. Tie ne tikai atstaros pavasara saules starus, bet arī vizuāli paplašinās telpu. Jūtamam efektam pietiks ar vienu, skaisti ierāmētu spoguli pie dzīvojamās istabas tālākās sienas.

Nomaini aizkarus

Atvadies no biezajiem ziemas aizkariem, kas tavu mājokli negurstoši sargā no saules. Tā vietā izvēlies plānākus, gaišos toņos ieturētus modeļus, kas pasargā no ziņkārīgiem garāmgājēju skatieniem, neliedzot saules gaismas ieplūšanu telpās.

Nokrāso sienu

Ja šosezon esi gatavs paliekošām pārmaiņām, dodies pēc košas krāsas, ņem rokā otu un nokrāso kādas telpas centrālo sienu. Dzīvojamā istaba, guļamistaba vai virtuve – izvēle ir tavā ziņā! Dzeltenie toņi gādās par prieku un siltumu, oranžie uzlādēs enerģiskai dienai, bet zaļie ir dabas toņi, kas mājoklī ienesīs mieru un veselību.

Ienes mājoklī ziedus

Lai arī cik vienkārši tas šķistu, ziedi ir vērtīgs ieguldījums noskaņojuma uzlabošanai un vispārējai mājokļa mobilizācijai saules sezonai. Narcises, hiacintes, tulpes vai klasiskās rozes – ikkatrs zieds signalizēs par dabas mošanos no ziemas miega. Novieto pa vienai vāzei vai podiņam katrā istabā, lai pavasara sajūta sekotu teju katram tavam solim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *