Publicēts Kategorijas Izvēle

602. sērija

602. sērijas projektu mājām iespējamas kvalitātes problēmas, tomēr tās ir populāras nekustamo īpašumu tirgū. Šim projektam raksturīgs ērts plānojums un plašas kāpņu telpas.

Vienistabas dzīvoklis

35m2 lielajā vienistabas dzīvoklī ierīkota atsevišķa vannasistabas un tualete, no kurām pa labi seko 7m2 liela virtuve. No dzīvokļa ieejas pa kreisi atrodas ap 15m2 liela dzīvojamā istaba ar piekļuvi lodžijai.

Divistabu dzīvoklis

602. sērijas projekta māju divistabu dzīvokļiem iespējami divi plānojumi. Vienā gadījumā abas istabas ir izolētas, un tās atdala vannasistaba, bet tualete ierīkota blakus ieejai un 10m2 lielai virtuvei. Otrā gadījumā lielākā (15m2) dzīvojamā istaba ir caurstaigājama, bet virtuve, tualete un vannasistaba atrodas pie dzīvokļa ieejas.

Trīsistabu dzīvoklis

Šīs sērijas daudzdzīvokļu māju trīsistabu dzīvokļu kopplatība ir 63m2. Pie ieejas izvietota tualete un 8m2 liela virtuve. 11m2 un 15m2 lielās dzīvojamās istabas izbūvētas blakus, un no mazākās (10m2) dzīvojamās istabas tās atdala vannasistaba.

Četristabu dzīvoklis

602. sērijas projekta četristabu dzīvokļa kopplatība sasniedz 73m2. Lielākā (19m2) dzīvojamā istaba ir caurstaigājama, un no tās iespējams nokļūt uz mazāko (9m2) dzīvojamo istabu un priekštelpu, kas savieno vannasistabu un abas pārējās dzīvojamās istabas (10m2 un 11m2). Dzīvoklī tualete un 8m2 lielā virtuve izbūvētas pie ieejas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *