Publicēts Kategorijas Dzīve notiek!

Aktuālās krāsu tendences interjerā šosezon

Vasara ir labākais laiks, kad veikt nelielus remontdarbus un ienest jaunas vēsmas mājokļa interjerā. Lai iedvesmotu pārmaiņām, apkopojām šosezon aktuālos toņus interjerā.

Ultra violets

Ne velti ultra violetais ir 2018. gada tonis – tā ir nenoliedzami drosmīga un skaista krāsa. Interjerā ultra violetais ir teju universāls – tas izskatīsies lieliski gan lielos laukumos, gan kā košs krāsu akcents. Turklāt tas labi saderēs gan ar dabīgiem materiāliem – koku, pinumiem un zemes toņu tekstilu, gan arī ar moderniem vinila, lamināta un mākslīgās akmens masas interjera priekšmetiem. Izmanto šo toni viesistabā, guļamistabā vai virtuvē – iespējas ir neierobežotas!

Pasteļtoņi

Lai gan pasteļtoņi interjerā ir bijuši aktuāli vienmēr, šajā sezonā gaiši citrondzeltenais, piparmētru zaļais, lavandas violetais, maigi rozā un zilais ir kļuvuši par jaunajiem neitrālajiem toņiem. Šie pasteļtoņi jebkuram interjeram piešķirs vieglu moderna retro pieskaņu. Turklāt tie izcili papildina cits citu – galvenais izvēlēties vienas intensitātes toņus. Kombinē pasteļtoņus ar balto krāsu un izmanto kā akcentu – svaigam un modernam izskatam.

„Millennial” rozā

Siltais, maigi rozā „Millennial” sārtais ir aktuāls jau vairākas sezonas un ir patiešām universāls tonis, kas labi iekļausies gandrīz ikvienā interjerā. Šis tonis īpaši labi izskatīsies kombinācijā ar jebkuras intensitātes vēsi pelēkajiem vai tumši zilajiem un zaļajiem toņiem. Kombinācijā ar zelta vai vara toņiem, piešķirsi savam interjeram Art Deko noskaņu – ne velti tieši šis rozā tonis bija populārs pagājušā gadsimta 50. un 60. gadu interjeros.

Piparmētru zaļais

Zaļā krāsa interjerā nezaudē savu aktualitāti. Taču, ja iepriekšējās sezonās aktuāli bija siltie, olīvu un piesātināti tumšie zaļie toņi, tad šosezon savu uzvaras gājienu ir sācis svaigais piparmētru zaļais. Un izskatās, ka šis tonis interjerā nezaudēs aktualitāti vēl vismaz pāris sezonas! Izvēloties piparmētru zaļo, interjeram piešķirsi svaigumu un nedaudz futūristisku noskaņu. Kombinē to ar citiem vēsajiem toņiem, un tu noteikti nenošausi garām.

Kobalta zilais

Tumšs un piesātināts kobalta zilais tonis ir vēl viena aktualitāte interjerā, ko noteikti ir vērts izmēģināt šajā sezonā. Lai gan šis tonis pirmajā brīdī šķiet intensīvs, tomēr tas vienlīdz labi iederēsies gan skandināvu stila viesistabā – kombinācijā ar gaiša koka grīdām un lakoniskām mēbelēm, gan austrumu stila guļamistabā – piemeklējot greznus zelta un bronzas akcentus. Ja nevēlies veikt kardinālas pārmaiņas, krāsojot šajā tonī sienas, izvēlies kobalta zilos akcentus – dīvāna spilvenu pārvalkus, paklāju vai lampas abažūru.

Sinepju un kurkumas dzeltenais

Varbūt tieši sinepju un kurkumas toņi ir tas, kas nepieciešams, lai atsvaidzinātu tavu interjeru? Pretēji piparmētru zaļajam un kobalta zilajam šie mierīgi dzeltenie toņi ienesīs telpā siltuma un mājīguma sajūtu. Īpaši moderni šie toņi izskatīsies kombinācijā ar neitrālajiem toņiem, piemēram, pelēko, vai kontrastā ar tumši zilo.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *