Publicēts Kategorijas Izvēle

Čehu projekts

Čehu projekta daudzdzīvokļu mājām raksturīgi netipiski dzīvokļu plānojumi. Pilnīgi visas istabas ir izolētas, turklāt dzīvokļos izbūvēta plaša virtuve.

Vienistabas dzīvoklis

Čehu projekta mājās izbūvēto vienistabas dzīvokļu kopplatība ir 33m2. Vannasistaba apvienota ar tualeti, bet pretī novietota 7m2 neliela virtuve. Dzīvojamā istaba ir 18m2 liela, un tās durvis vērstas tieši pretī dzīvokļa ieejas durvīm.

Divistabu dzīvoklis

Divistabu dzīvokļi Čehu projektā sasniedz 44m2 kopplatību. Neliela priekštelpa savieno visas dzīvokļa telpas. Vannasistaba un tualete izbūvētas atsevišķi un atrodas blakus mazākajai (10m2) dzīvojamajai istabai. Šī projekta divistabu dzīvokļos virtuve (6m2) novietota centrā. No 17m2 lielās dzīvojamās istabas iespējams piekļūt lodžijai.

Trīsistabu dzīvoklis

66m2 lielajiem trīsistabu dzīvokļiem ir ērts plānojums, jo koplietošanas telpas novietotas centrā, bet dzīvojamās istabas – dzīvokļa malās. Vannasistaba un tualete izbūvētas atsevišķi, un 7m2 lielajā virtuvē iespējams nokļūt gan no priekštelpas, gan lielākās (21m2) dzīvojamās istabas. Visām istabām ir izeja uz lodžiju. Mazākās istabas (12m2 un 16m2) novietotas blakus ar katrai savu, atsevišķu izeju uz vienu lodžiju.

2 domas par “Čehu projekts”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *