Publicēts Kategorijas Dzīve notiek!

Digitālā brīvība ar Smart-ID!

Ir pienācis laiks digitālajai brīvībai. Tagad vari pieteikt un apstiprināt darījumus tikai ar diviem klikšķiem, neizmantojot papildus kodu kartes vai kodu kalkulatorus. Iegaumē divus ciparu savienojumus un esi drošs par visiem saviem darījumiem!

Smart-ID ir bezmaksas personas identifikācijas rīks, kurš ļauj pieslēgties internetbankai no jebkuras vietas pasaulē visās tavās Android un iOS viedierīcēs, izmantojot tikai divus PIN kodus-autorizācijai un darījuma apstiprināšanai. Ar Smart-ID ir iespējams:

Izpildīt darījumus dažu sekunžu laikā.
Elektrības, interneta vai uz nomaksu paņemta telefona rēķins. Lai apmaksātu šos vai jebkurus citus rēķinus, viss, kas tev būs vajadzīgs, lai ar Smart-ID tos apmaksātu, ir interneta pieslēgums, viedierīce un divi, tikai tev zināmie PIN kodi. Tas pats attiecas uz visiem pirkumiem internetā, kuru apmaksai izmantosi internetbanku.

Pieslēgties internetbankai datorā, viedtālrunī un planšetdatorā.
Ja esi Smart-ID lietotājs, vari aizmirst par kodu kalkulatoru, viss lai piekļūtu internetbankai ir ierīcē, kas tev tāpat vienmēr ir līdzi – tavā telefonā. Tāpat ar Smart-ID būs atvieglota pieslēgšanās tādām datu bāzēm, kā latvija.lv un e-veselība.lv, jo varēsi izmantot iespēju pieslēgties izmantojot internetbanku un Smart-ID.

Būt drošam, jo PIN kodus zināsi tikai Tu.
Smart-ID PIN kodi ir unikāli un zināmi tikai tev, tāpēc, kamēr kodus paturēsi tikai prātā nevis pierakstītus uz lapiņas, tie vienmēr būs drošībā. Situācijās, kad kāds centīsies iekļūt tavā Smart-ID kontā, trīs reizes pēc kārtas ievadot nepareizu PIN kodu tas tiks bloķēts – vispirms uz 3 stundām, vēl pēc 3 mēģinājumiem uz 24 stundām, bet vēl pēc 3 – konts tiek neatgriezeniski dzēsts.

Lai sāktu lietot Smart-ID aplikāciju, jāizpilda tikai trīs soļi:
1. Lejuplādē bezmaksas Smart-ID aplikāciju no App Store vai Google Play.
2. Reģistrē savu Smart-ID kontu, sekojot instrukcijām lietotnē.
3. Sāc lietot Smart-ID! Katru reizi, kad gribēsi veikt darījumu, pieslēgties vietnei, izmantojot internetbanku, vai parakstīt dokumentu, pieprasījums būs nosūtīts uz tavu viedtālruni un viss, ko tev vajadzēs izdarīt, ir ievadīt PIN kodu.

Smart-ID lietotni varēsi sākt izmantot uzreiz pēc uzstādīšanas. Nav nepieciešamas papildu kartes, laiks vai zināšanas. Tā ir bezmaksas visos lietošanas posmos.

Atceries!
Mainot telefonu, no vecā tālruņa neizdzēs Smart-ID kontu, jo tas būs nepieciešams, lai to uzstādītu jaunajā ierīcē.

Droša Smart-ID lietošanai:
• Savu PIN kodu Smart-ID lietotnē ievadi tikai tad, ja pats tajā brīdī izmanto internetbanku vai mobilo banku.
• Vienmēr pārliecinies, ka internetbankā vai mobilajā bankā esošais Smart-ID drošības kods sakrīt ar Smart-ID lietotnē redzamo kodu. Pieslēgšanos internetbankai un sagatavoto maksājumu apstiprini tikai tad, ja pats esi iniciējis šo darbību.
• Esi uzmanīgs un pievērs uzmanību katram drošības kodam, ko apstiprini!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *