Publicēts Kategorijas Izvēle

Franču projekts

Franču projekta daudzdzīvokļu mājas ir interesantākās un šķietami neierastākās pilsētas ainavā. Ne velti tās sauc par Franču projektu – ēku celtniecībā izmantots šajā tālajā zemē pasūtīts ieveidnis.

Vienistabas dzīvoklis

Šī projekta vienistabas dzīvokļu kopplatība ir 39m2. 6m2 lielā priekštelpa savieno kopējo sanmezglu un dzīvojamo istabu, taču uz virtuvi (6m22) iespējams nokļūt tikai no 22m2 lielās istabas. Dzīvoklim izbūvēta arī lodžija.

Divistabu dzīvoklis

58m2 plašais divistabu dzīvoklis izbūvēts ar atsevišķu sanmezglu un 8m2 lielu virtuvi. Atšķirīgos plānojumos no lielākās (18m2) istabas iespējams nokļūt uz pavisam nelielu (5m2) palīgtelpu, savukārt mazākajai istabai (31m2) izbūvēta pieeja lodžijai. Citā plānojumā izeja uz lodžiju ir abām istabām.

Trīsistabu dzīvoklis

Franču projektā izbūvētie trīsistabu dzīvokļi sasniedz 72m2 kopplatību. 7m2 lielā virtuve novietota dzīvokļa centrā, bet vannasistaba un tualete – dzīvokļa malā, kur iespējams ērti piekļūt no priekštelpas (10m2). Lielākā (16m2) dzīvojamā istaba ir caurstaigājama, lai nodrošinātu piekļuvi virtuvei, turklāt šī istaba savienota ar lielu lodžiju. 12m2 un 13m2 lielās dzīvojamās istabas novietotas blakus, ar ērtu piekļuvi sanmezgliem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *