Publicēts Kategorijas Iegāde

Jāpārvācas no dzīvokļa uz māju? Lūk, 7 lietas, kas tev noteikti būs vajadzīgas!

Pārvākšanās uz jaunu mitekli vienmēr ir aizraujoša, taču šajā brīdī ir viegli apmaldīties veicamo darbu jūklī un aizmirst par svarīgām detaļām. Ja ir pienācis brīdis atvadīties no mitināšanās dzīvoklī un sākt jaunu dzīvi pašam savā mājā, tev noderēs dažas lietas, par kurām agrāk varbūt nemaz nebiji dzirdējis.

Atkritumu konteiners

Dzīvojot privātmajā, tev nebūs iespējas izmest sakrājušos atkritumu maisiņu kopējā atkritumu vadā vai nama pagalmā novietotajos konteineros. Brīdī, kad kļūsti par mājas īpašnieku, par atkritumu savākšanu jāsāk domāt pašam, tāpēc jānoslēdz līgums ar atkritumu apsaimniekotāju un jāiegādājas konteiners.

Sniega lāpsta

Līdz šim taciņu no ārdurvīm līdz ceļam izraka sētnieks, taču nu tas būs jādara pašam. Sniega lāpsta tev lieti noderēs arī piemājas ietvju tīrīšanai, kas, starp citu, arī ir mājas īpašnieka pienākums. Ja sniega šķūrēšanas jomā esi iesācējs,tev noderēs mūsu sagatavotie padomi sniega tīrīšanai.

Zāles pļāvējs

Ikvienam mājas īpašniekam jāsagādā zāles pļāvējs, lai varētu pienācīgi sakopt mājai apkārt esošo zaļo teritoriju. Zāle aug ļoti ātri, tāpēc bez sava zāles pļāvēja neiztikt. Pirms tā iegādes noteikti noskaidro, kāds modelis būtu piemērots tieši tavas piemājas teritorijas platībai un īpatnībām.

Dārza darbarīki

Rudenī tev būs jāgrābj lapas, pavasarī jārīko lielā mājas teritorijas sakopšanas talka, bet vasarā jācērp krūmi un jāveido brīnumskaistas puķu dobes. Tam visam noderēs dārza darbarīki, kuriem līdz šim tavā dzīves telpā nebija vietas.

Instrumenti

It kā jau tā nebūtu gana, turpmāk tev būs jālabo arī pilošs jumts un jāpienaglo sētas dēļi, tāpēc noteikti sarūpē kārtīgu instrumentu kasti. Pat tad, ja tev šobrīd nav ne jausmas, kā tos pielietot, drīz pienāks brīdis, kad bez tiem vairs nevarēsi iztikt.

Dārza mēbeles

Viens no lielākajiem ieguvumiem dzīvei pašam savā mājā ir pagalms, kurā netraucēti baudīt atpūtu svaigā gaisā. Pienākot siltākam laikam, arvien vairāk gribēsi uzkavēties ārā, tāpēc laikus sagādā dārza galdu, krēslus un arī kādu zvilni, kurā baudīt silto vasaras saulīti.

Grils

Ja līdz šim tev tas pat sapņos nerādījās, tad nu varēsi čurkstināt šašliku, pat nenoaujot čības un nepārvelkot mājas drēbes. Tomēr, lai varētu īstenot šo burvīgo ieceri, tev vajadzēs iegādāties grilu.

3 domas par “Jāpārvācas no dzīvokļa uz māju? Lūk, 7 lietas, kas tev noteikti būs vajadzīgas!”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *