Publicēts Kategorijas Dzīve notiek!

Kas jāievēro, lai veiksmīgi ceļotu tikai ar rokas bagāžu

Vai arī tev ir gadījies, ka pēc atvaļinājuma no ceļojumu somas izņem lietas, ko tā arī neesi izmantojis, vai gandrīz nokavēt nākamo lidojumu, jo aizkavējusies nododamās bagāžas izsniegšana? Šādu iemeslu dēļ tūkstošiem cilvēku visā pasaulē izvēlas ceļot viegli – līdzi ņemot tikai pašu nepieciešamāko. Apskatām svarīgākos ieteikumus, kā veiksmīgi ceļot ar rokas bagāžu – izmēģini tos savā nākamajā lidojumā!

Īstā ceļa soma

Ja vēlies ceļot tikai ar rokas bagāžu, labākā izvēle būs nevis cieta materiāla koferis, bet gan viegla, mīksta materiāla ceļa soma – tā ne tikai aizņems mazāk vietas un pati necik nesver, bet to arī būs vienkāršāk novietot lidmašīnas salonā un aviokompāniju rokas bagāžas izmēru rāmjos.

Šķidrumus atstāj mājās

Šķidrumu pārvadāšanas ierobežojumi noteikti sagādā vislielākās galvas sāpes, ceļojot ar rokas bagāžu. Kāpēc gan tos neatstāt mājās? Izvēlies ziepes dušas želejas vietā, mitrās salvetes sejas kosmētikas noņemšanai un sauso dezodorantu rullīša dezodoranta vietā, ņemot līdzi tikai pašus nepieciešamākos šķidros līdzekļus ceļojumu izmēra iepakojumā.

Rullē nevis loci

Lai rokas bagāžā varētu paņemt līdzi pēc iespējas vairāk mantu, iemācies tās pareizi sakārtot. Piemēram, drēbes pareizāk būs nevis kārtīgi salocīt un likt kaudzītēs, bet gan izklāt vienu uz otras un rūpīgi sarullēt. Somā kārto apģērba „rullīšus”, un starp tiem paliks vieta vēl daudz kam citam.

Virsdrēbes un adījumi

Ja vien iespējams, ceļojumā ar rokas bagāžu izvairies ņemt līdzi virsdrēbes un adījumus, jo tās somā aizņems daudz vietas. Ja bez tām nevari iztikt – apjomīgākos apģērba gabalus velc mugurā, jau dodoties uz lidostu.

Atmet lieko

Patīk lidmašīnā lasīt grāmatu? Bet varbūt vari to ielādēt planšetē un lasīt elektroniskā veidā? Vai tev tiešām nepieciešami trīs pāri apavu nedēļas nogales ceļojumam? Varbūt pietiks ar diviem? Kārtojot somu lidojumam ar rokas bagāžu, rūpīgi pārdomā – cik nepieciešamas ir lietas, ko grasies ņemt līdzi, un bez kā vari iztikt. Atsakies no lietām, kas nav pirmās nepieciešamības, bet ja iespējams – aizvieto ar citām, kas aizņem mazāk vietas.

Kapsulas garderobe

Kapsulas garderobes pamatā ir uzskats, ka ir iespējams iztikt ar nelielu garderobi, ja vien visi apģērbi tajā ir savā starpā saskaņojami. Ievēro šo principu, kad kārtosi ceļa somu, un ņem līdzi ne vairāk par trim vienībām no katra apģērba – galvenais, lai tie visi ir savā starpā kombinējami.

Bagāžas pārbaude

Visbeidzot – lai bagāžas pārbaudē nenāktos aizkavēties, kārtojot rokas bagāžas somu, elektroniku un šķidrumus liec somas augšpusē. Tā sev ietaupīsi neveiklus brīžus, pirms pārbaudes pārkrāmējot visu ceļa somu.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *