Publicēts Kategorijas Iegāde

Tiec pie savas mājas vienkāršāk!

Vēlies uzbūvēt savu sapņu māju ne tikai skaistu un kvalitatīvu, bet arī ērtu, rūpīgi pārdomātu un izdevīgu? Pārvērt savu sapni realitātē un tiec pie savas mājas izdevīgāk.

Lieli logi, plašas telpas, terase, skaists dārzs – izsapņo savu māju no pamatiem līdz pat sienu krāsām. Par pārējo – no pašiem mājas pamatiem līdz pat iekārtojumam – parūpēsies profesionāļu komanda. Tas tev būs daudz izdevīgāk, nekā būvēt māju paša spēkiem.

Ar ko tev asociējas mājas būvniecība – tas ir sarežģīti, prasa ļoti daudz laika, stress, projekts, tāme, būvatļauja, būvniecības veikali, celtnieki, uzraudzība, formalitātes, saskaņošanas, finansējums, neskaidras izmaksas utt.?

Ja tev nav tam laika un nezini, no kura gala sākt, bet tomēr vēlies dzīvot savā mājā un baudīt rīta kafiju uz terases, priecājoties par skaisto zālienu, klausoties putnu dziesmas svaigā gaisā – mums ir risinājums!
Tiec pie savas mājas vienkāršāk – izvēloties mājas būvniecību pie mūsu uzticamajiem partneriem – Somu māja un Līvas grupa!


Novērtē priekšrocības:

 • uztici būvniecības procesu pieredzējušam partnerim;
 • izvēlies māju no plašā projektu klāsta vai ļauj vaļu iztēlei;
 • ietaupi laiku un enerģiju, atstājot formalitātes profesionāļu ziņā;
 • seko līdzi būvniecības gaitai;
 • tiec ātrāk savā mājā

Luminor ir īpašs finansējuma piedāvājums – tev būs nepieciešams mazāks savs pašieguldījums. Uzzini vairāk, piesakoties konsultācijai pie mums!

9 domas par “Tiec pie savas mājas vienkāršāk!”

 1. Labdien!
  Mani teorētiski varētu interesēt uzzināt mājas uzbūvēšanas izmaksas, ieskaitot visas komunikācijas, gala apdari utt.
  Man ir diezgan skaidra vīzija, kādu māju es gribētu.
  Varbūt Jums ir kāds speciālists, kuram varu aprakstīt detalizēti savas vēlmes un aptuvenās finansiālās iespējas un tad kāds varētu man sniegt informāciju, cik izmaksātu šīs vēlmes realizēt dabā.

 2. Vai šie “skaistie” nosacījumi ir tikai attiecībā uz Līva grupa un Somu māja?
  Vai arī citiem Jūsu sadarbības partneriem?
  Būtu interesanti uzzināt!

  Paldies!

  1. Labdien, Artūr!

   Šobrīd īpašais piedāvājums ir tieši ar Līvas grupu un Somu māju. Ziņosim, ja būs piedāvājumi arī ar citiem partneriem.

   1. Kas šajos piedāvājumos ir tas īpašais? Ok, ja tie ir Jūsu sadarbības partneri, tad visticamāk vienkāršāk norit komunikācija un ātrāk var apstiprināt kredītu (no nezināmiem būvniekiem lielāki riski). Vai vēl kādi plusi? Vai citiem projektiem būtu nepieciešams vairāk paša finansējums? Kas cits?

 3. Nemaz tiks smuki nav kā bukletiņā. Nesaprotu kā izpaužas bankas un abu ražotāju sadarbība, bet tik skaistu finansējum apmēru mums nepiedāvāja. Jāpublicē arī kritēriji pie kā var saņemt norādītos 85% vai 95% finansējuma, jo pie atbilstošiem ienākumiem, nesabojātas kredītvēstures, bez esošām saistībām nedod pat 85% no mājas tāmes, kur nu vēl 95%.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *