Publicēts Kategorijas Izvēle

Lietuviešu projekts

Nekustamo īpašumu tirgū pieejamas vecā un jaunā projekta Lietuviešu daudzdzīvokļu mājas. Abas būvētas vienā laikā, un to lielākā atšķirība ir balkona vai lodžijas esamība, kas izbūvēta jaunajā projektā, kamēr vecajam veidoti balkoni. Šīs mājas raksturo ērts plānojums un lielas dzīvojamās istabas.

Vienistabas dzīvoklis

Lietuviešu projekta vienistabas dzīvokļu kopplatība sasniedz 30m2. Vannasistaba un tualete ir apvienotas. No 4m2 lielās priekštelpas izveidota ērta pieeja pārējām dzīvokļa telpām. 14m2 līdz 18m2 plašā dzīvojamā istaba atšķirīgā plānojumā var būt izbūvēta ar izeju uz balkonu vai lodžiju.

Divistabu dzīvoklis

40m2 līdz 50m2 lielie divistabu dzīvokļi veidoti ar divām izolētām dzīvojamām istabām, turklāt vienai no tām izbūvēta pieeja balkonam vai lodžijai. Divistabu dzīvokļu plānojums var atšķirties, jo tirgū sastopami varianti gan ar apvienotu sanitāro mezglu, gan arī atsevišķu. Virtuve ir neliela, sasniedzot 6m2 platību. Dzīvojamās istabas platības ziņā daudz neatšķiras, tāpēc telpas iespējams brīvi pielāgot nepieciešamajiem mērķiem.

Trīsistabu dzīvoklis

Lietuviešu projekta trīsistabu dzīvokļu kopplatība sasniedz 60m2. Vannasistaba un tualete izbūvēta atsevišķi, bet virtuve apvienota ar dzīvokļa priekštelpu. Vienai no dzīvojamajām istabām izbūvēta pieeja balkonam vai lodžijai.

Četristabu dzīvoklis

Šī projekta mājās iespējams iegādāties arī četristabu dzīvokļus, kas kopplatības ziņā neatšķiras no 60m2 lielajiem trīsistabu dzīvokļiem. Dzīvojamo istabu skaits palielināts uz vidējās istabas rēķina, iegūstot divas 7m2 līdz 8m2 lielas telpas. Lielākā (17m2) istaba saglabā iepriekšējo platību un ir caurstaigājama, taču no 12m2 lielās istabas iespējams piekļūt balkonam vai lodžijai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *