Publicēts Kategorijas Būvniecība/remonts

Mājokļa remonts ziemā

Pastāv uzskats, ka vislabākais laiks mājokļa remonta darbiem ir vasara un gada siltie mēneši, taču tā ir tikai daļēja patiesība. Ja vēlies veikt remontu, neļauj ziemai sevi apturēt! Iepazīsties ar dažiem iemesliem, kāpēc telpu remonta veikšana ziemā var būt lieliska ideja.


Zemākas būvmateriālu izmaksas

Tā kā lielākā daļa cilvēku remonta darbus tomēr izvēlas veikt citos gadalaikos, ziemā pieprasījums pēc būvmateriāliem sarūk. Līdz ar to tirgotāji ir spiesti samazināt cenas un piedāvāt atlaides, lai gūtu peļņu arī aukstajos gada mēnešos. Šī ir tava iespēja iegādāties remontam nepieciešamos būvmateriālus ievērojami lētāk.

Zemākas darba spēka izmaksas

Ja plāno algot strādnieku, kas darbus veiks tavā vietā, tad ziema ir ideāls laiks, lai to darītu, jo pieprasījuma samazināšanās dēļ arī meistari savus pakalpojumus piedāvās lētāk.

Remontdarbu ātrums

Ja kādreiz jau esi veicis mājokļa remontu, algojot strādniekus, iespējams, esi saskāries ar to, ka dažkārt darbi nenotiek tik ātri, kā gribētos, kavējas termiņi, un rezultātā remontdarbi ieilgst. Bieži iemesls tam ir strādnieku noslogojums, jo lielā pieprasījuma dēļ sezonā viņi pieņem papildu pasūtījumus un strādnieki paralēli veic darbu vairākos objektos. Tā kā ziemā darbu ir mazāk, strādnieki varēs vairāk laika veltīt tieši tavam mājoklim, kā arī, ļoti iespējams, ka pie rezultāta tiksi ātrāk, nekā gaidīji.

Varēsi izbaudīt silto laiku

Vasara ir atvaļinājumu laiks. Doties uz pludmali un gozēties saulītē, aizbraukt ceļojumā – tās ir lietas, ko siltajā laikā vēlās darīt lielākā daļa no mums. Veicot dzīvokļa remontu ziemā, nebūs nepieciešamība tērēt siltās dienas, lai iegādātos būvmateriālus, uzraudzītu remontdarbus vai konsultētu strādniekus.
Ja arī tu esi nolēmis veikt mājokļa pārvērtības ziemā, izmanto Luminor piedāvājumu remontam un labiekārtošanai!

1 doma par “Mājokļa remonts ziemā”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *