Publicēts Kategorijas Dzīve notiek!

Noderīgas idejas palešu izmantošanai mājoklī

Koka paletes ir vērtība! Smelies iedvesmu šķietami nevajadzīgo materiālu izmantošanai mājokļa un dārza labiekārtošanā.

Palešu gultas

Paletes iespējams ērti izmantot kā vienguļamās, tā divguļamās gultas izgatavošanai. Pēc tam gultu vari novietot uz ritenīšiem ērtākai pārvietošanai. Romantiskai noskaņai starp paletēm izvieto lampiņu virtenes. No paletēm vari izgatavot arī gultas galvgali.

Palešu krēsli un dīvāni

Paletes ir lielisks materiāls dažāda veida krēslu un dīvānu izgatavošanai. Mēbeļu variācijas ir dažādas – ar atzveltni vai bez, ar mīkstiem spilveniem, paliktņiem, dabīgajā koka krāsā vai nokrāsoti.

Palešu galdi

Vari atstāt vienu paleti vai sastiķēt kopā vairākas kā augstumā, tā platumā. Žurnālgaldiņiem noderēs pieskrūvēti ritenīši ērtākai pārvietošanai. Galdam vari uzlikt stikla pārklājumu, lai tā virsmā nebūtu tukšumu.

Palešu plaukti

Palešu plaukti var kļūt par tava mājokļa interjera odziņu. Sagāžot uz sāniem, tajos varēsi novietot grāmatas, suvenīrus, telpaugus un pat garšvielu trauciņus virtuvē. Turklāt plaukti novietojami gan uz galda, gan grīdas.

Palešu āra mēbeles

Palešu mēbeles lieliski noderēs piemājas dārza un terases vai balkona iekārtošanai. Vari izpausties gan formās un krāsās, gan arī novietojumā, taču paturi prātā, ka šādas mēbeles obligāti jāapstrādā pret mitrumu.

1 doma par “Noderīgas idejas palešu izmantošanai mājoklī”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *