Publicēts Kategorijas Iegāde

Piesakies jaunajai Altum programmai mājokļa iegādei Luminor!

Esi ieguvis labu izglītību un vēlies piepildīt sapni par savu mājokli, kaut arī tev nav pietiekami daudz līdzekļu pirmajai iemaksai?

Tev ir iespēja iegādāties mājokli ar zemāku savu pirmo ieguldījumu jaunajai Altum programmai mājokļa iegādei, kas ir īpaši piemērota jaunajiem speciālistiem – pāriem bez bērniem un jauniem cilvēkiem, kuri dzīvo vieni, ir ar labu izglītību un pietiekamiem ienākumiem. Tā ir laba iespēja iegādāties mājokli ar zemāku savu pirmo ieguldījumu!

Piesakies konsultācijai Luminor!

18 domas par “Piesakies jaunajai Altum programmai mājokļa iegādei Luminor!”

 1. Sveiki! Mums tagad pieder 50% no īpašuma, mūsu otras puses īpašnieks/onkulis radinieks grib pārdot savu 1/2 daļu. Viņš prasa 15.000 eiro. Gribētu pieteikties aizdevumam. Es pati esmu ar augsgāko izglītību, esmu pirmskolas izglītības skolotāja. Vīrs arī oficiāli strādā mēbeļu uzņēmumā Ripo.

  1. Labdien!
   Altum programmas mērķis ir palīdzēt ar pirmās iemaksas veikšanu. Aprakstītajā situācijā Tev piederošā mājas daļa jau kalpotu kā pirmā iemaksa (ķīla), tāpēc Altum programma netiks atbalstīta. Par citiem aizdevuma veidiem iespējams uzzināt http://www.luminor.lv.
   Aiva

 2. Kāpēc tāda diskriminācija un atbalsts līdz 35 gadīgiem cilvēkiem? Ko darīt ja esi vecāks un vēlies valsts atbalstu? Kāds pamatojums, ka kritērijs ir tieši 35 gadi, ne 40? Vai gaidāmas drīzumā arī citas atbalsta programmas?

  1. kritērijs tāds ka cilvēki vispar dzivo tikai lidz 60 , aj ja tu 35 panemsi kreditu uz 40 gadiem //// padomā- vai speēsi maksāt bankai 5 gadus prims pensijas-un ja noliksi ķelli- pirms kredīta nomaksas ???sanāks ka 30 gadus bus bezjēgā maksājis….

  2. Labdien! Vecuma ierobežojums ir noteikts Ministru kabineta noteikumos, kas ir stājušies spēkā šā gada 20. februārī. Ar valsts atbalstu kredīta iespējas piedāvājam arī ģimenēm ar bērniem. Par citām programmām aicinām sazināties https://www.altum.lv . Aiva

  1. Labdien! Programmai var pieteikties jaunie speciālisti gan ar vidējo profesionālo, gan ar augstāko izglītību. Aiva

 3. Sveiki, ka ir kas strāda ārzemes, arī ir iespēja saņemt kredītu mājokļa iegādei?

  1. Labdien Marina!
   Pieteikties Altum mājokļu galvojumu programmai iespējams, noformējot aizdevuma pieteikumu bankā, kura ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Altum. Pēc tam banka sagatavos aizdevuma piedāvājumu un iesniegs galvojuma pieteikumu Altum.
   Sīkāk par šo procesu lasiet šeit: http://www.dzivenotiek.lv/lv/valsts-atbalsts-majokla-iegadei-ari-jaunajiem-specialistiem/ vai piesakieties konsultācijai Luminor: https://www.luminor.lv/lv/pieteikt-apmeklejumu-filiale

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *