Publicēts Kategorijas Izvēle

Staļina projekts

Staļina projekta daudzdzīvokļu mājas nekustamo īpašumu tirgū ir ļoti pieprasītas. Šo ēku dzīvokļiem raksturīgas biezas ķieģeļu sienas, augsti griesti un plašas izolētas vai caurstaigājamas istabas. Lai gan reizēm tām vērojamas kvalitātes problēmas, lielākoties Staļina laika mājas ir celtas kvalitatīvi, kā rezultātā sadārdzinot arī to iegādes cenu.

Divistabu dzīvoklis

Staļina projektā izbūvētie divistabu dzīvokļi kopplatībā sasniedz 44m2. Vannasistaba un tualete izbūvēta atsevišķi. Virtuve ir 9m2 liela un ir novietota blakus tualetei. Dzīvojamās istabas atrodas viena otrai pretī. Lielākās platība ir 20m2, savukārt mazākās – 16m2. Dzīvoklī iekļautas arī divas palīgtelpas. Ieejas durvis novietotas blakus vannasistabai.

Trīsistabu dzīvoklis

Staļina laika mājā izbūvēto trīsistabu dzīvokļu kopējā platība ir 63m2. Vannasistaba un tualete ir apvienotas, bet virtuve novietota tām blakus un ir 9m2 liela. Dzīvojamo istabu platība ir 16m2, 19m2 un 20m2. Ieejas durvis novietotas blakus vannasistabai un tualetei un ir vērstas tieši pretī caurstaigājamās un lielākās dzīvojamās telpas durvīm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *