Publicēts Kategorijas Dzīve notiek!

Svētku dāvanas, kas nekaitēs maciņam

Vislabākā dāvana ir tā, kas pasniegta no sirds. Un, lai kā spilgtās reklāmas svētku laikā mūs censtos pārliecināt par pretējo, tas nebūt nenozīmē, ka tām ir jābūt dārgām. Lūk, dažas idejas, kā ietaupīt līdzekļus un sagādāt sirsnīgas dāvanas saviem mīļajiem!

1. Ar gadiem arvien mīļākas šķiet tās dāvanas, kurās tās dāvinātājs ieguldījis laiku un sirsnību. Proti adīt? Lieliski! Uzadi šalli aukstajiem ziemas vakariem. Gribi, lai atmiņas par Tavu dāvanu dzīvo gadiem ilgi? Uztaisi īpašu egles rotājumu komplektu, kas izgreznos svētku koku ik gadu.

2. Velti laiku, lai pārdomātu, kas šobrīd notiek tā cilvēka dzīvē, kam sagatavo dāvanu. Varbūt tava māsa vai draudzene nesen ir kļuvusi par māmiņu un viņai nav sanācis atlicināt laiku sev – sagatavo paštaisītu sejas masku, gardas šokolādes konfektes un pievieno kartiņu ar solījumu uz pāris stundām pieskatīt mazuli. Ja tavs draugs pēdējā laikā daudz strādā un izjūt stresu – uzdāvini termo krūzi ar gardu tēju un karti, kurā esi atzīmējis pastaigu maršrutu, ar solījumu aiziet kopīgā pārgājienā pie dabas, lai izvēdinātu galvu.

3. Gards ēdiens daudziem sniedz lielu baudu, tāpēc saldumus vai citus našķus svētkos vari pasniegt gan lieliem, gan maziem. Paštaisītas serenādes konfektes, trifeles vai cepumi – šie un daudzi citi kārumi spēs iepriecināt ikvienu. Iesaiņo tos glītā kārbiņā vai stikla burciņā, ko dāvanas saņēmējs varēs izmantot atkārtoti.

4. Laiks kopā, tā ir vislielākā vērtība un labākā dāvana! Pasniedz biļetes uz kino vai teātra izrādi, slidotavas vai jaukas kafejnīcas apmeklējumu. Tāpat par lielisku dāvanu kļūs arī kopējs izbrauciens pie dabas, muižu vai kādu citu interesantu apskates vietu tepat Latvijā.

5. Esi oriģināls! Mandarīnu kaste vai mīļākais saldējums ziemas vidū? Kāpēc gan nē! Atceries, ka, domājot par dāvanām mīļajiem, ir svarīgi pievērst uzmanību tam, kādas sajūtas šīs dāvanas izraisīs. Smaids un smiekli ir tieši tas, kas nepieciešams.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *