Publicēts Kategorijas Dzīve notiek!

Uzzini, kāds ir tavai horoskopa zīmei piemērotākais telpaugs!

Ikkatrs augs ir īpašs un savā būtībā neatkārtojams – gluži tāpat kā tava personība. Uzzini, kurš telpaugs ir tavs dzīves sabiedrotais!

Auns

Tavu enerģisko dabu vislabāk papildinās spēcīgais kaktuss. Turklāt, ja adatainim patiks tava sabiedrība un tas uzziedēs, bonusā saņemsi konstantu atgādinājumu, ka nepieciešams nedaudz piebremzēt un palūkoties apkārt.

Kopšana

Novieto kaktusu gaišā, saulainā vietā. Laisti reizi mēnesī, ļaujot augsnei pilnībā izkalst.

Vērsis

Mierīgais un pacietīgais vērsis klusām stājas pretī jebkurām dzīves grūtībām. Krasula jeb naudas koks ir spēcīgs augs, kas iemieso vērša nosvērtību un ambīcijas.

Kopšana

Novieto krasulu gaišā, saulainā vietā, bet izkliedētā gaismā. Laisti reizi vienā līdz trijās nedēļās, ļaujot augsnei pilnībā izžūt.

Dvīņi

Kā īsta gaisa zīme, dvīņi bieži staigā ar galvu mākoņos, sapņojot par nākamo aizraujošo piedzīvojumu. Šī komunikablā, ziņkārīgā zīme būs lielisks sabiedrotais gaisīgajai tilandsijai jeb gaisa augam.

Kopšana

Novieto tilandsiju gaišā, izkliedētā gaismā. Iegremdē ūdenī uz 15 minūtēm, kad augsnes virskārta pilnībā izžuvusi. Reizi divās dienās vēlams rasināt auga lapas.

Vēzis

Maigā vēža enerģija lieliski sader kopā ar spatifīlu. Šķietami smalkais un maigais augs ir neticami izturīgs, turklāt klusiņām rūpējas par apkārtējiem, attīrot gaisu.

Kopšana

Novieto spatifīlu gaišā vietā, bet ne tiešos saules staros. Laisti reizi divās trijās nedēļās, ļaujot augsnes virskārtai apžūt, bet ne izžūt pilnībā.

Lauva

Gluži tāpat kā lauva tiecas nonākt uzmanības centrā, arī gumijkokam patīk pastiprināta apkārtējo uzmanība. Šis augs lieliski papildina mājokļa interjeru un piešķir raksturu jebkurai telpai.

Kopšana

Novieto gumijkoku gaišā, saulainā vietā. Laisti vienu divas reizes mēnesī, kad augsne ir izžuvusi. Pāris reizes nedēļā ieteicams rasināt auga lapas, jo gumijkoks ir tropu augs.

Jaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem piemīt analītiska daba, spēja veltīt nedalītu uzmanību detaļām un savaldīties pat stresa apstākļos. Sulīgi zaļais filodendrs ir šķietami trausls un delikāts augs ar lielām, interesantas formas lapām.

Kopšana

Novieto gaišā un viegli noēnotā vietā. Laisti reizi nedēļā, neļaujot augsnei izžūt. Reizi dienā vēlams rasināt auga lapas vai noslaucīt ar mitru lupatiņu.

Svari

Svari labprāt izpatīk cilvēkiem un vislabāk jūtas vietās, kur ir miers un harmonija. Šīs zīmes sabiedrotais ir līdakaste jeb svītrainā sansevjēra, kas neņem ļaunā, ja laiku pa laikam tiek atstāta novārtā.

Kopšana

Novieto gaišā, mēreni siltā vietā. Ja augsne kļuvusi sausa, poda apakšu uz 10 minūtēm iegremdē ūdenī.

Skorpions

Lai gan skorpions ir uzticams un patiess draugs, tas vienmēr pilnībā paļausies tikai uz sevi. Arī eonijas vislabāk jūtas vienatnē, – kur tām neviena netraucētām ir iespēja uzņemt jaunus spēkus dienai.

Kopšana

Novieto saulainā un gaišā vietā. Laisti mēreni un vienmērīgi, bet izvairies no pārlaistīšanas.

Strēlnieks

Vaļsirdīgajam un entuziasma pilnajam optimistam strēlniekam ir daudz kopīga ar iespaidīgo monsteru. Neatkarīgi no telpas, kurā tā atrodas, monstera vienmēr izstaro dzīvīgumu, aizrautību un plaukumu.

Kopšana

Novieto gaišā vietā, netiešos saules staros. Šo tropu augu laisti ar siltu ūdeni, pievēršot uzmanību, lai tā augsne būtu vienmēr nedaudz mitra.

Mežāzis

Lai gan ārēji patstāvīgs un nesatricināms, iekšēji mežāzis ir maiga un trausla būtne. Sniedzot bromēlijai tādas rūpes, kādas gribētu saņemt pats, mežāzis spēs lieliski sadzīvot ar šo ambiciozo augu.

Kopšana

Novieto siltā un gaišā vietā, izkliedētos saules staros. Bromēliju augsne jāuztur viegli mitra, taču jārūpējas, lai ūdens nesastāvētos.

Ūdensvīrs

Ūdensvīra krāsaino iztēli, aizrautību un ziņkārību labi papildinās begonija. Tās krāsainie ziedi un interesantās formas lapas ienesīs kripatiņu fantāziju valstības ierasti tik saspringtajā ikdienā.

Kopšana

Novieto gaišā vietā, bet ne tiešā saules gaismā, citādi apdegs auga lapas. Laisti reizi divās nedēļās, kad augsne ir viegli apžuvusi.

Zivs

Zivs ir empātiska un izpalīdzīga būtne, tāpēc šai horoskopa zīmei piestāvēs pušķu hlorofīts. Šis gaisu attīrošais augs spēj izdzīvot pat tālākajā mājokļa nostūrī, pielāgojoties dzīves apstākļiem un lieki neapgrūtinot ar kopšanu.

Kopšana

Novieto gaišā un saulainā vai arī ēnainā vietā. Laisti tikai tad, kad augsne ir izžuvusi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *